شاید شما هم مثل من مشتاقید تا جدیدترین آهنگ ها رو دانلود بکنید و گوش کنید. امروزه دانلود آهنگ از هر دوره ای راحت تر شده به گونه ای که هزار سایت مختلف و متنوع جدیدترین موسیقی ها رو در عرض چند ثانیه که نه چند دقیقه منتشر می کنند. علاوه بر این سایت ها، کانال های مختلف و برنامه های زیادی برای این کار درست شده که کار رو راحت تر هم میکنند. هرچند کار درست اینه که با پرداخت مبلغی نه چندان زیاد موسیقی رو تهیه کنیم تا از خواننده هم حمایت بشه ولی بعضی مواقع راهی جز دانلود رایگان نیست. منظورم وقتی هست که آهنگ مورد نظرت خارجی باشه.

در ادامه این پست می خوام چند تا منبع رو که آهنگ های جدیدم رو از آن ها دانلود می کنم معرفی کنم. اگه خواستید به ادامه مطلب بروید.

من خودم موسیقی رو در زبان های مختلف دنبال میکنم. از فارسی خودمون گرفته تا انگلیسی و ترکی استانبولی و مقدار ناچیزی هم اسپانیایی.

برای آهنگ های فارسی و انگلیسی منبع زیاده و هرکسی بسته به سلیقه شخصی از یک منبعی آهنگ ها رو دانلود می کنه. آهنگ های انگلیسی و اسپانیایی رو معمولا از سایت fazmusic.com دانلود می کنم. (یه کانال تلگرامی هم دارن که دنبال کردن آهنگ ها رو خیلی راحتتر میکنه.) آهنگ های فارسی رو هم از سایت ویکی صدا تهیه می کنم.

با یه سرچ ساده می تونید اسم این سایتا رو پیدا بکنید و لذت ببرید.

چیزی که برای من مشکل بود پیدا کردن یه منبع خوب واسه آهنگ های ترکی بود. منبعی که میتونم برای اهنگ ترکی معرفی کنم "تک ترانه" هست. این سایت هم یه کانال تلگرامی اختصاصی برای اهنگ های ترکی داره به آیدی TakTaraneh_Tr

شما چی؟ آهنگاتون رو از کجا دانلود میکنید؟ در بخش پیام ها منتظر پاسخ های شما هستیم. اگه منبع بهتری سراغ دارید معرفی کنید تا بقیه هم استفاده بکنند.

چگونه جدیدترین اهنگ ها رو پیدا کنیم؟

هماهنگی

رو ,آهنگ ,های ,هم ,ها ,دانلود ,ها رو ,آهنگ های ,دانلود می ,آهنگ ها ,می کنم

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

وبگاه رسمی محسن مقصودی تخفیفان مطالب اینترنتی وبسايت موزيکيا-دانلود آهنگ مطالب اینترنتی جزیــــــره nasimbaharip دانلود siamak70 دانلود موزیک